O firmie


Możesz na nas liczyć!

Zespół Ekspertów Finansowych


Nie oferta i produkty tylko ludzie, którzy idealnie potrafią dopasować je do potrzeb klienta sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi.

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i ambitnych Ekspertów Finansowych, koncentrujący się na potrzebach i sprostaniu oczekiwaniom klienta.

To przede wszystkim specjaliści, którzy relacje z klientami budują na wzajemnym zaufaniu.

Zespół Ekspertów Finansowych

Nazywam się Monika Leśniewska. W branży finansowej działam od 2006 roku.

Jestem zarejestrowana w Komisji Nadzoru Finansowego pod numerem RPH000035, jako Agent kredytów hipotecznych oraz RPK024376  jako Pośrednik kredytowy.

Przez kilka lat pracowałam jako doradca do spraw kredytów hipotecznych, podczas których poznawałam rynek nieruchomości i deweloperów,  dzięki czemu mocno wspieram swój zespół w tym obszarze.

W swojej karierze zawodowej zarządzałam również działem administracji kredytowej, a także obszarem operacyjnym i sprzedaży w różnych  instytucjach finansowych.

Lata doświadczenia, nieposkromionej ambicji i chęci edukacji, pozwoliły mi na zbudowanie solidnych relacji biznesowych zarówno z instytucjami finansowymi jak i bankami, co przełożyło się na moją silną pozycję na rynku.

Od 2018 roku jestem właścicielką biura finansowego ML DOM FINANSOWY w Tychach.

Fundamentem mojej pracy jest obsługa Klienta, którego traktuję jak partnera w biznesie, podchodząc do niego bardzo indywidualnie. Wiem, że za każdą sprawą, cyframi i statystyką stoi człowiek, który obdarza mnie zaufaniem.

Moją misją jest tworzenie miejsca, w którym Klient czuje się komfortowo i zdaje sobie sprawę z wiedzy  i doświadczenia jaki cechuje mnie i mój zespół. Spotkanie z Nami ma stanowić dla niego ogrom wiedzy i wsparcia.

Jestem wymagającym szefem, jednak najwięcej wymagam od siebie.

Biorę udział w lokalnych spotkaniach biznesowych jako jeden z przedstawicieli lokalnych przedsiębiorców. Promuję lokalny biznes i wspieram lokalny rynek, m.in. poprzez wsparcie miejscowych przedsiębiorców.

Jestem kobietą odważną i zdecydowaną, nie boję się nowych przedsięwzięć. Mam jasno wyznaczone cele, do których dążę z ogromną determinacją i zaangażowaniem.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.