Faktoring wierzytelnościowy

 

Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie procesu faktoringu wierzytelnościowego – działania, dzięki któremu utrzymasz płynność finansową w swojej firmie i zapobiegniesz powstaniu niezwykle trudnych do odwrócenia zastojów oraz problemów z zapłatami. To prosty, bezpieczny i legalny krok, który zapewni Ci pewność systematycznego korzystania z finansów otrzymanych za zrealizowane usługi, sprzedaże, czy inne opcje działalności – jeszcze przed wystawionym terminem spłaty!

 

Co to jest faktoring?

 

Faktoring to nic innego, jak sprzedaż dotychczas zebranych faktur za gotówkę, którą otrzymasz bez czekania stosunkowo długiego terminu, jaki na ogół wynosi 30, 60, czy nawet 90 dni. To doskonałe rozwiązanie w przypadku przedsiębiorców, którzy napotykają na potrzebę spłaty wszelkich zobowiązań lub pojawia się w ich karierze sposób na opłacalną inwestycję, mogąca przynieść zadowalające rezultaty dla prowadzonej działalności.

Umowa faktoringowa jest zawierana między przedsiębiorcom a faktorem, czyli instytucją wykupującą faktury – to umowa cywilnoprawna, dzięki której uzyskasz realną gotówkę nawet tego samego dnia! Jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć faktury i czekać na finanse!

Podpowiemy, jakie faktury możesz przekazać, do jakiej instytucji najlepiej się zgłosić oraz kiedy i w jaki sposób stworzyć umowę. Możesz na nas liczyć na każdym etapie!