Kredyty konsolidacyjne


Pomożemy Ci wyjść z długów‎

Połącz kilka kredytów w jeden


W dzisiejszych czasach często jesteśmy zmuszeni do zaciągania kilku kredytów jednocześnie. Korzystamy przy tym z usług różnych banków – zazwyczaj tych, które w danym momencie oferują najbardziej atrakcyjne warunki. Nierzadko padamy też ofiarą tzw. przekredytowania, a więc sytuacji, w której nasze zobowiązania zaczynają nas przerastać. Co wtedy zrobić, aby uporządkować swoją sytuację finansową? Jednym z rozwiązań jest kredyt konsolidacyjny w ML Dom Finansowy.

 

Kredyt konsolidacyjny – czym jest?

Kredyt konsolidacyjny umożliwia zebranie wszystkich lub wybranych zobowiązań finansowych klienta i przekazanie ich w ręce jednej instytucji, która ureguluje dotychczasowe zadłużenia. W takiej sytuacji okres kredytowania zostaje wydłużony, dzięki czemu miesięczna rata jest mniejsza niż suma wszystkich dotychczasowych rat. Rezultat? Mniejsze zobowiązania pozwalają wygospodarować dodatkową kwotę w budżecie domowym i wyjść nawet z wyjątkowo trudnej sytuacji.

Dla kogo kredyt konsolidacyjny?

  • Z wielu stron napływają przytłaczające Cię zobowiązania finansowe? Kredyt konsolidacyjny odciąży Twój portfel. Dodatkowo rozwiązanie te nie wymaga regulowania zadłużenia, pilnowania terminów i kontaktu z wieloma podmiotami.
  • Zależy Ci na wygodzie spłaty? Kredyt konsolidacyjny umożliwia zestawienie kilku rat na rzecz jednej, mniejszej raty u jednego pożyczkodawcy.

 

Nasze porady finansowe są bezpłatne - jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu przyjdź i sprawdź, co mamy do zaoferowania. Twoje obawy są dla nas całkowicie zrozumiałe, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby rozwiać wątpliwości i przedstawić Ci najlepsze i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązanie.