Kredyty dla Rolników


do 450 tys. zł

Finansowanie potrzeb gospodarstwa


Prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego to wielka odpowiedzialność – to w końcu praca, która wymaga ogromnego zaangażowania przez cały rok! Sukces w tej dziedzinie zależy jednak od wielu czynników, w tym np. od kwalifikacji, posiadanego sprzętu, skali inwestycji czy podążania za najnowszymi trendami. Aby spełnić te założenia, niezbędny jest kredyt dla rolnika – dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

 

Kredyt dla rolnika – czym jest?

Kredyt dla rolników stwarza możliwość sfinansowania zarówno bieżącej działalności, jak i rozwoju gospodarstwa. Zdolność kredytowa rolnika obliczana jest najczęściej na podstawie wszystkich dochodów – faktur, hektarów, doliczane są także dotacje. Co ważne, kredyt dla rolników daje kredytobiorcom dużą elastyczność oraz ogromną dowolność w kwestii spożytkowania finansów (np. nowy samochód, bieżące wydatki) . W ML Dom Finansowy w ramach kredytu dla rolnika oferujemy:

  • Pożyczkę nawet do 2 milionów złotych,
  • Okres kredytowania rozłożony nawet na 120 miesięcy,
  • Szybką decyzję, często do 5 minut,
  • Możliwość łączenia dochodów (hektary, dotacje, faktury),
  • Brak wymogu minimalnego okresu prowadzenia działalności.

 

Dla kogo kredyt dla rolników?

  • Chcesz wyjść przed konkurencję i cieszyć się większymi zyskami? Jeśli planujesz zmodernizować swoją działalność, kupić nowe maszyny, edukować się czy poszerzyć działalność, to jest to rozwiązanie dla Ciebie.
  • Potrzebujesz wsparcia w codziennym życiu? Kredyty dla rolników przeznaczone mogą być nie tylko na rozwój samego gospodarstwa, ale i na inne wydatki. Mogą to być np. wydatki związanie z domem i jego utrzymaniem, diagnostyką czy kwestami rodzinnymi (np. sfinansowanie ważnej uroczystości).
  • Planujesz zakupić nowy samochód? Kredyt dla rolników przeznaczyć można także na zakup nowego lub używanego pojazdu. Jest to również doskonałe rozwiązanie w momencie, gdy pojawia się potrzeba naprawy posiadanego już samochodu.

 

Nasze porady finansowe są bezpłatne - jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu przyjdź i sprawdź, co mamy do zaoferowania. Twoje obawy są dla nas całkowicie zrozumiałe, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby rozwiać wątpliwości i przedstawić Ci najlepsze i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązanie.