Kredyty gotówkowe


do 250 tys. zł

W życiu każdego z nas przychodzi moment, kiedy potrzebna jest inwestycja.


W takich chwilach nieoceniony jest kredyt gotówkowy, czyli szybkie oraz wygodne źródło uzyskania środków, które można przeznaczyć na dowolny cel. W ML Dom Finansowy umożliwiamy podjęcie gotówki nawet do 300 tysięcy, z ratami rozłożymy na okres do 10 lat.

 

Kredyt gotówkowy – czym jest?

Uniwersalny, o przejrzystych zasadach, z możliwością przeznaczenia na dowolny cel – to właśnie te cechy sprawiają, że kredyt gotówkowy tak często wybierany jest przez naszych klientów. Oprócz tych zalet, kredyty gotówkowe wyróżniają się jeszcze:

  • Prostym procesem sprawdzania zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy,
  • Szybką decyzją i przekazaniem środków,
  • Bogatą ofertą kredytów tego typu na rynku.

 

Dla kogo kredyt gotówkowy?

  • Planujesz dokonać pewnych inwestycji? W takim przypadku pomocny okaże się kredyt gotówkowy, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.
  • Marzysz o nowym domu, samochodzie czy podróży? W ML Dom Finansowy dokładamy wszelkich starań, aby pomóc w realizacji marzeń i potrzeb klientów.
  • Borykasz się z przytłaczającymi zobowiązaniami finansowymi? Spotkałeś się z zaostrzonymi procedurami i problemami ze zdolnością kredytową, a brak gotówki hamuje realizację Twoich planów? Nie trać czasu i skorzystaj z bezpłatnej porady naszego doradcy z ML Dom Finansowy 

 

Nasze porady finansowe są bezpłatne - jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu przyjdź i sprawdź, co mamy do zaoferowania. Twoje obawy są dla nas całkowicie zrozumiałe, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby rozwiać wątpliwości i przedstawić Ci najlepsze i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązanie.