Kredyty dla Firm


do 800 tys. zł

Kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorcy jest rozwój.


W czasach błyskawicznych przemian i postępujących technologii, właściciele firm muszą podążać z duchem czasu – i, co się z tym wiąże, wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Jednak aby się rozwijać, potrzebne są środki. W ML Dom Finansowy możesz otrzymać kredyt firmowy bez zabezpieczenia nawet do 800 tysięcy złotych, który możesz wydać zgodnie z potrzebami Twojego przedsiębiorstwa.

 

Kredyt firmowy – czym jest?

Oferta kredytów firmowych w ML Dom Finansowy jest szeroka i dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Swoim klientom w ramach kredytu firmowego oferujemy:

  • Kredyt inwestycyjny. To pewne i często wybierane rozwiązanie, które daje możliwość finansowania celów inwestycyjnych za pomocą jednego kredytu. Kredyt ten może zostać przeznaczony m.in. na zakup nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym, budowę, modernizację czy remont nieruchomości niewymagającej pozwolenia na budowę.
  • Kredyt obrotowy. To idealne rozwiązane na finansowanie bieżących wydatków firmy. Kredytobiorca nie musi tłumaczyć bankowi, na jakie potrzeby firmy jest brane zobowiązanie, i może go wydać na dowolny cel, np. na uzupełnienie towarów potrzebnych do działalności, wypłaty dla pracowników czy spłaty wierzytelności.
  • Kredyt deweloperski. To doskonała propozycja zarówno dla dużych firm i spółek, ale i mniejszych przedsiębiorstw, a nawet pojedynczych osób prowadzących działalność gospodarczą. Kredyt deweloperski udzielany jest na budowę konkretnej inwestycji, np. domu mieszkalnego, wypoczynkowego czy lokali usługowych.

Inne rodzaje kredytów firmowych to:

  • Kredyt ratalny,
  • Kredyt na rozwój,
  • Kredyty z zabezpieczeniem i bez zabezpieczenia.

 

Dla kogo kredyt dla firm?

  • Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Czy wiesz, że wystarczy zaledwie 6-miesięczny staż na rynku, abyśmy mogli udzielić finansowania bez zbędnych zabezpieczeń? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
  • Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie do końca wiesz jak zacząć cały proces? Podpowiemy Ci, w jaki sposób przygotować się do stworzenia biznesplanu, na którym oprzesz swoją działalność. Razem z nami dokładnie przeanalizuj rynek oraz opracuj plan działania.
  • Jesteś przedsiębiorcą i koniec roku wiązał się dla Ciebie z dodatkowymi wydatkami np. na premie i wynagrodzenia dla Twoich pracowników? Zapytaj naszych doradców o kredyt obrotowy na bieżące wydatki, dzięki któremu będziesz mógł pokryć koszty zatrudnienia, sfinansujesz szkolenia czy zapewnisz swoim pracownikom najlepsze narzędzia do pracy.

Nasze porady finansowe są bezpłatne - jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu przyjdź i sprawdź, co mamy do zaoferowania. Twoje obawy są dla nas całkowicie zrozumiałe, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby rozwiać wątpliwości i przedstawić Ci najlepsze i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązanie.